Pomozte MAMILE s novým projektem

Pomozte vydat knihu Praktický průvodce kojením!

MAMILA spustila kampaň na vydání nové knihy o kojení v češtině. 

Potřebovaly jste po narození svých dětí pomoc s kojením? Pošlete tuto pomoc dále, pomozte dalším miminkům ke kojení - přispějte na vydání knížky o kojení!

Jak můžete projekt podpořit:

Naše kniha Praktický návod na dojčenie sa od roku 2011 stala 5-násobním bestsellerem a vyšlo 6 vydání. Prodalo se již více než 15000 výtisků, přičemž asi 5000 bylo rozdáno do porodnic a umístěných na  další strategická místa. Toto plánujeme i s českou verzí.

Kniha přináší množství praktických informací a pomáhá k jednoduššímu začátku kojení. Je výborným pomocníkem pro budoucí maminky i pro maminky těsně po porodu. Správný začátek dokáže zásadním způsobem ovlivnit úspěsnost a délu trvání kojení. 92% žen se setká s nějakým problémem při kojení.

V průběhu let jsme dostali množství pozitivních reaktcí od čtenářů, například:

Srdečne vám ďakujem za knihu, dnes prišla, už ju mám aj preštudovanú, je fantastická, krásne obrázky, no proste som nadšená a odporúčam ju všetkým budúcim mamičkám!!! Dakujem!!!"

Pomozte nám snáze provádět mladé rodiny 

 

Nyní máte možnost podpořit nové vydání této knihy v češtině prostřednictvím tzv. Crowdfundingu. Zní to složitě. Tady si můžete přečíst, jak vlastně crowdfunding funguje, ale připravili jsme pro vás jednoduchý návod, co můžete udělat:

- navštivte tuto stránku: https://www.startovac.cz/projekty/pruvodce

- pošlete nám příspěvek v jakékoliv výši (kartou, převodem, přes PayPal)

- za svůj příspěvek si můžete přímo na stránce kampaně vybrat svou odměnu


A je to! Děkujeme! Chcete pomoct ještě více?

Pomozte nám o kampani informovat více lidí. Můžete udělat i toto:

- Podpořte nás na sociálních sítích. Sledujte: https://www.facebook.com/praktickypruvodcekojenim

- Napište nám na info@kojim.cz, jak vám poradkyně při kojení pomohla připravit se na kojení již v těhotenství, nebo jak vám pomohla knížka. Vaše příběhy rádi zveřejníme s heslem #mamilapomahaknihou

Společně takto máme možnost dát hlas těm, kteří za sebe mluvit nemohou – našim miminkům! Děkujeme