Dostinex

Po užití Dostinexu můžete kdykoliv znovu kojit a má veliký význam se ke kojení vrátit. To, co je důležité vědět je, že tento lék snižuje tvorbu mléka po delší dobu, a je možné, že kvůli poklesu tvorby budete pozorovat změny v chování vašeho syna během kojení. V případě, že byste se chtěla ke kojení vrátit, ale syn bude při kojení nespokojený, ozvěte se nám, abychom vám mohli poskytnout podrobnější rady.
 
Přečtěte si tady o významu pokračování v kojení i po prvním či druhém roce dítěte.
 
Rádi vám poradíme aj ohledně důvodů, které vás přivedli k užití Dostinexu, a prodiskutujeme různé další možnosti řešení situace, která vás teď možná trápí. Také vám můžou pomoct podpůrní skupiny pro kojící matky, které poskytují rady a podporu v kojení a nejrůznějších tématech, se kterými se zejména u kojení starších dětí matky setkávají.
 
Vaše otázky jsou pro nás velmi důležité, každé odpovědi věnujeme přibližně půl hodiny, někdy více. Pokud chcete podpořit aktivity slovenského občanského sdružení MAMILA, budeme rádi za Váš příspěvek na český účet: 2200344827/2010 (FioBanka). Do zprávy pro příjemce, prosíme, uveďte "dar".