PŘIDAT NOVOU OTÁZKU

Níže vyplňte všechna pole. Pokuste se otázku formulovat stručně, psát celé věty a uvést tyto údaje:

  1. Věk dítěte.
  2. Jak své děťátko krmíte (výlučně z prsu anebo dokrmujete, uveďte, jak dokrmujete).
  3. Jestli máte bolesti bradavek/prsou.
  4. Stručně definujte svou otázku týkající se kojení.

Po zadání otázky se objeví informace, že byla přijata. Budeme se snažit odpovědět do 24 hod. Otázka i odpověď budou uveřejněny na této stránce a budou vám zaslány na e-mail. Váš e-mail nebude zveřejněn. Některé otázky a odpovědi budou uveřejněny na naší Facebook stránce o kojení, kde k nim naleznete i komentáře, zkušenosti, podporu a rady jiných maminek.

 

Otázka i odpověď budou k dispozici na této stránce a budou zaslány na Váš e-mail. Pokud si nepřejete zveřejnění na této stránce, kontaktujte nás přímo na: info@kojim.cz .

Vaše otázky jsou pro náš důležité a snažíme se poskytnout co nejlepší odpovědi, které vychází z doporučení slovenského o. z. MAMILA. Tato doporučení se řídí nejnovějšími vědeckými poznatky a vychází z poznání konkrétních poradenských situací: z toho, co maminky zažívají a co děti potřebují. Každé otázce věnujeme minimálně půl hodiny, v případě potřeby i více. Pro budoucí činnost poradny je klíčové její financování, které je plně závislé od dobrovolných příspěvků. Proto budeme velmi rádi, když se rozhodnete ocenit toto úsilí i finančně.

Odměnu za odpověď ve výši 80,- Kč (anebo jakoukoliv jinou částku) můžete zaslat na účet v ČR: 2200344827/2010 (FIO banka). Do zprávy pro příjemce napište "dar" a jako variabilní symbol uveďte 2100.

Finanční příspěvek není podmínkou pro poskytnutí odpovědi. Odpovíme bez ohledu na to, jestli se rozhodnete poslat svůj příspěvek. Pokud si nemůžete dovolit poslat žádnou částku, rádi odpovíme na Váš dotaz zdarma, protože naším cílem je pomáhat všem maminkám a dětem při kojení.